نشست صمیمی مشاور رییس جهاددانشگاهی کشور در امور بانوان؛ با بانوان سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۰ کد : ۵۷۲۷۴ تاپ خبر
نشست صمیمی مشاور رییس جهاددانشگاهی کشور در امور بانوان؛ با بانوان سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه

مشاور رئیس جهاددانشگاهی کشور در امور بانوان در نشست صمیمی با بانوان سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه به بیان ظرفیت‌ها و دغدغه‌ها و برنامه‌های در حال تدوین ویژه بانوان جهادگر شاغل در جهاددانشگاهی پرداخت. 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه ، در این نشست دکتر نجمه یزدانفر مشاور رییس جهاددانشگاهی کشور در امور بانوان؛ با بیان اینکه نقش زنان شاغل در جهاددانشگاهی در  پیشرفت ها و توسعه  این نهاد انکار ناپذیر است، افزود: رییس جهاددانشگاهی توجه ویژه ای به حوزه بانوان و رفع دغدغه های آنان دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه جهاددانشگاهی با ماموریت های خاص، به تحکیم بنیان خانواده و فراهم آوردن ضرورت های آن به عنوان یک اولویت می نگرد، افزود: برنامه های خوبی با مشارکت همه بخش ها در این حوزه و جوانی و جمعیت و ازدواج در حال تدوین است .

یزدانفر با اشاره به اینکه نشست با بانوان سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه اولین نشست پس از دریافت ابلاغ حکم مشاور بانوان است، تصریح کرد: در این نشست ها قصد داریم به شناسایی مسائل و مشکلات حوزه بانوان در جهاد دانشگاهی و ارایه راهکار برای رفع آنها بپردازیم.

وی ادامه داد: بانوان توانمند در سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه نقش آفرینی بسیار خوبی در همه حوزه‌ها داشته‌اند. در ادامه این نشست دکتر مسلم حدیدی سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با قدر دانی از تلاش‌های بانوان جهادگر، تصریح کرد؛ در برنامه‌های ترسیم شده سازمان توجه ویژه‌ای به عدالت جنسیتی داشته‌ایم. 

وی ادامه داد بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی جدا از وظیفه بزرگ مادری، تعلیم و تربیت فرزندان با طراز فرهنگی جهاد توانسته‌اند به خوبی در بخش‌های مختلف واحدها نقش ایفا می‌کنند. 

حدیدی تأکید کرد: در بیشتر حوزه‌های سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه از جمله مرکز تخصصی درمان ناباروری، معاونت پژوهشی، حوزه آموزش، خبرگزاری ایسنا و پارک علم و فناوری از توانمندی‌های بانوان بهره مند بوده که در استان سرآمد است و خوش درخشیده است. 

سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه در حال حاضر طراحی ساختارهایی هستیم که مسیر را برای حضور زنان توانمند در دو عرصه اداره و خانواده تسهیل کنیم، افزود: عملکرد مثبت زنان در کارهای واگذار شده به آنها باعث افزایش اعتماد نسبت به آنها است. 

در ادامه این نشست بانوان سازمان جهاد دانشگاهی به بیان مشکلات و دغدغه‌ و خواسته‌هایشان پرداختند. 
 


نظر شما :