ارایه محصولات فناورانه و دانش بنیان پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران در نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی به میزبانی مجلس شورای اسلامی

۱۴ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۷ کد : ۵۴۶۶۸ خبر پژوهشی

    به گزارش روابط عمومی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران، نمایشگاه معرفی دستاوردهای منتخب جهاد دانشگاهی در حوزه های پژوهش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان و همچنین دستاوردهای فرهنگی این نهاد از تاریخ 13 لغایت 16 اسفندماه 1401 با میزبانی مجلس شورای اسلامی در محل نمایشگاه دائمی خانه ملت برگزار می شود.

     هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی بیشتر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با فعالیت ها و محصولات فناورانه این نهاد برخاسته از انقلاب اسلامی است. جهاد دانشگاهی در مسیر زیست بوم نوآورری نخبگان ایران همواره به عنوان یک الگوی پیشرفت دانش بنیان، نگین پر افتخار در عرصه علم و فناوری همراه با تعهد و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

     در این نمایشگاه محصولات فناورانه و دانش بنیان پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران، با هدف بومی سازی و قطع وابستگی های خارجی در صنایع بالادستی و پایین دستی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، دارویی و مواد موثره گیاهی، و همچنین خدمات فنی و آزمایشگاهی ارایه می شود. این محصولات به دست توانمند اعضای محترم هیات علمی و کارشناسان توانمند پژوهشی و تولیدی در گروه های پژوهشی و مراکز خدمات تخصصی با شعار "از ایده تا محصول" محقق شده است. ضمن تشکر از زحمات همه همکاران، توفیق خدمت و موفقیت بیشتر این عزیزان را در عرصه های مختلف علم و فناوری از خداوند منان خواستاریم.


نظر شما :